Создание сайтов в Днепропетровске, звоните:  (093) 123-45-67, (095) 123-45-67
             RU / UA

Загальна інформація про студії розробки сайтів

Создание сайтов в Днепропетровске

Що ми умееем

Наша основна спеціалізація - розробка сайтів. Якщо виникне необхідність, ми можемо виготовити сайт ислючительно на HTML. Можемо зробити сайт на базі стандартних движків і фреймворків. Можемо зробити сайт з нуля на базі власних розробок. Для цього ми використовуємо PHP, MySQL, jQuery, CSS, FLASH і ін технології виготовлення сайтів.

Віддаємо перевагу виготовленню сайтів для приватних фірм і державних підприємств.

Які сайти ми не робимо

Мы не берем в работу в любом случае, какие бы большие деньги за это не предлагали и на каких бы влиятельных личностей не ссылались в  следующих случаях:

  • Не изготавливаем сайты для частных лиц, которые хотят быстро разбогатеть, не прилагая значительных усилий со своей стороны. (Сайты знакомств, игровые порталы, доски объявлений, платные рекламные порталы и т.п.)
  • Не разрабатываем сайты, которые любым образом связаны с нелегальной или полулегальной деятельностью (Сайты по продаже нелицензионных товаров с нарушением авторских прав, сайты на которых изображены раздетые женщины или мужчины и т.п.)
  • Не создаем сайты, связанные с политикой, выборами и т.п.
  • Не беремся за создание сайтов, которые нацелены нанести кому то вред по причине мести или др.
Як ми працюємо

Ми надаємо послуги "під ключ". При створенні сайту кожен наш Клієнт отримує готовий продукт, вже розміщений в інтернеті і відшукують в пошуковиках. Якщо у Замовника є бажання самостійно займатися подальшим просуванням сайту в пошукових системах, ми не заперечуємо і не препятсвуя. Навіть навпаки, можемо допомогти порадою або призвести навчання. Але якщо до нас звертаються з проханням виконати окремий вид робіт зі створення сайту (тільки дизайн або тільки програмування) з розрахунком, що інше буде робити хтось інший, то ми зазвичай відмовляємося від таких замовлень.

Ми маємо спеціальний дозвіл на проведення робіт по створенню сайту. Нам не потрібно ні від кого ховатися. При розробці сайтів ми використовуємо тільки ліцензійне програмне забезпечення, маємо реєстрацію в податкових органах і соотвествующий пакет документів, які готові пред'явити при перевірці.

З нами завжди дуже легко швидко зв'язатися. Після створення сайту за кожним проектом ми закріплюємо певного фахівця, який зобов'язаний у будь-який час оперативно відреагувати на будь-які звернення Замовника в період гарантійного обслуговування. Для нас не существуюет свят або вихідних, якщо ситуація вимагає оперативного підключення та вжиття заходів. Нас люблять за те, що до нас легко додзвонитися.

Ми завжди націлені на довгострокове та тісна співпраця з нашим Замовником. Нам не вигідно створення сайтів - одноденок. Після розробки сайту ми не прощаємося з нашим Замовником, а продовжуємо тісну співпрацю протягом усього терміну служби сайту.

При рабооте по створенню сайтів ми націлені на створення якісного продукту. При цьому намагаємося досягти ідеального результату. Якщо це нам вдається, то отримуємо величезну насолоду і задоволення. Нам вигідно розробляти хороші сайти. Їх не соромно показувати як приклад своїх робіт і вони приносять нам нових Замовників.

Ми знаємо як зробити сайт, щоб він був якісним. У нашому розумінні якісний сайт - це сайт, який приносить користь його власникові. Ми маємо досвід в створенні сайтів більше 10 років. Нам є що порадити навіть досвідченому Замовнику і ми не лінуємося цього робити.

Ми постійно вчимося і вдосконалюємося. З кожним роком з'являються нові більш досконалі технології створення сайтів. Буквально через рік нам є що запропонувати модернізації та вдосконалення їх сайту.

 Заказать создание сайта в Днепропетровске